Transfeer Mees lennujaamas

Maldiivid

Velana lennujaam on üks keskmise suurusega ja suhteliselt hästi korraldatud lennujaamadest. Terminalid on väikesed ja kogu hoone, sealhulgas turva- ja passikontrolli, saab läbida 15 minutiga.

Võrrelge Maldiividel asuvate kuurortide hindu

Tegelikult on Malé Velana lennujaamas kasutusel 3 terminali.

  • Rahvusvaheline - teenindab kõiki väljapoole Maldiive suunduvaid lende
  • Riigisisene - teenindab lende teistele Maldiividele, mida sooritavad liinilennukid.
  • Noovilu Seaplane Terminal - teenindab lende teistele Maldiivide saartele, mida lendavad vesilennukid

Rahvusvaheline ja riigisisene terminal on ühendatud ühte hoonesse. Terminalide vahel kulub hoones 3 minutit jalutuskäiku.

Noovilu Seaplane Terminal See on ehitatud 2022. aastal ja asub väga kaasaegses ja avaras hoones. Terminal asub lennujaamakompleksi teisel pool ja seda ei ühenda rahvusvahelise ega riigisisese terminaliga ükski jalakäijate koridor.

Ümberistumine lendude vahel

Velana lennujaamas toimuvad väga sageli ümberistumised riigisiseste ja rahvusvaheliste lendude vahel. See on kogu Maldiivide peamine transpordisõlm.

Rahvusvaheline lend <-> Riigisisene lend

Saabumisel peate läbima immigratsioonikontrolli ja võtma alati oma pagasi vastu.

Kui te jätkate Maldiividel regulaarse Maldivian, Flyme või Manta Airi lennukiga, kõnnite 3 minuti jooksul kõrvalasuvasse riigisiseste lendude terminali, et uuesti lennule registreeruda.

Kokku võtab see protseduur umbes 40-70 minutit, sõltuvalt järjekorrast immigratsioonikontrollis.

Sarnane on menetlus ka vastupidisel juhul, kui te lähete riigisiseselt lennult rahvusvahelisele lennule, kus peate taas oma pagasi kätte saama ja selle uuesti rahvusvahelises terminalis registreerima.

Rahvusvaheline <-> Rahvusvaheline

Kui teil on Maldiividel ühe broneeringu raames ostetud transfeer, ei pea te tavaliselt oma pagasi pärast muretsema ja te ei pea transiidialalt lahkuma.

Te ei läbi passikontrolli, vaid ainult spetsiaalselt ümberistuvate reisijate jaoks ettenähtud turvakontrolli.

Rahvusvaheline ümberistumine võtab tavaliselt 15-20 minutit.

Peamised terminalid <-> Noovilu Seaplane Terminal

Transfeer lennujaama põhiosa (rahvusvaheline + riigisisene terminal) ja merelennukite registreerimishoone vahel on võimalik ainult väikebussi või taksoga.

Sõit kestab 5-10 minutit.

Kui teie vesilennukitransfeer on korraldatud teie hotelli kaudu, küsige terminali vahelist tasuta transfeeriteenust oma hotelli teenindusbüroost.

Kui teil ei ole oma hotelli kaudu korraldatud vesilennukitransporti, vaid te olete selle ise ostnud, siis on TransMaldivian Airlines'i peaterminalis samuti check-in laud. Registreeruge siin oma lennule ja teid viiakse TransMaldivian'i tasuta bussiga aadressile Noovilu Seaplane Terminal.

Lennufirma pakub transfeeri ka vastupidises suunas. Lihtsalt võtke pärast vesilennuki saabumist ühendust infopunktiga ja nad suunavad teid lähima väljumisega bussi juurde.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.