Transfeer Malta lennujaamas

Malta

Malta lennujaamas on üks suhteliselt väike reisiterminal.

Odavad hotellid Malta lennujaama lähedal

Seetõttu võib see olla tipptundidel, eriti varahommikul ja keskpäeval, väga rahvarohke, nii et olge valmis istekohtade nappuseks ja pikemateks, kuni 30-minutilisteks järjekordadeks turvakontrollile.

Väljuvate lendude registreerimislauad asuvad terminali vasakul küljel, saabuvate lendude laudad aga paremal pool. Turvalisuse kontroll asub 1. korrusel.

Terminali ruumid on lihtsad, kuid turvakontrolli järgne ala on kitsas ja ei mahuta liikluse mahtu.

Ümberistumine lendude vahel

Kui teil on ümberistumine Schengeni alal toimuvate lendude vahel, siis järgige lihtsalt viitasid "Connecting Flights" ja siis ei ole vaja üldse transiitväljakust lahkuda. Siiski peate läbima turvakontrolli, mis on ette nähtud ainult ümberistujate jaoks.

Kui te saabute mitte-Schengeni riigist tagasi lennule mitte-Schengeni riiki, ei pea te passikontrolli läbima ja te lähete läbi turvakontrolli otse väljumisväravasse.

Kui te vahetate Schengeni lennult ümber Schengeni välise lennu vastu või vastupidi, peate te alati lahkuma transiidialalt ja tegema uuesti lennule registreerimise.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.