Transport Lampedusa lennujaamast

Lampedusa

Lennujaam on vaid 1 km kaugusel saare suurima ja tegelikult ainsa tõelise linna keskusest. Keskus on seega 20-minutilise aeglase jalutuskäigu kaugusel.

Samas on olemas ka kohalikud autorendid ja taksod.

Auto või mootorratta rentimine

Kui soovite avastada väikeseid randu väljaspool Lampedusa linna, soovitame rentida mootorratta või auto otse lennujaamas.

Siin tegutsevad ainult kohalikud väikesed autorendifirmad.

Rollerite hinnad 1 nädalaks on umbes 120 eur ja väikeautode hinnad umbes 150 eur. Teavet ja broneerimisvõimalusi leiate autorendi veebilehtedelt.

Takso

Lampedusa on liiga väike saar, et tavalised taksod saaksid siin tegutseda. Transport broneeritakse alati ette, enamasti otse majutusasutuse kaudu.

Broneerige oma majutus Lampedusas

Buss

Kohalikud bussiliinid otse terminalini puuduvad.

Lampedusas on kaks bussiliini, mis pakuvad kaubikuid ja väikebusse. Lennujaamale kõige lähemal on Linea Rossa, mis sõidab sadamast läbi Cala Pisana lahe Lampedusa põhjaosas asuvasse ümberistumispeatusesse, kus sellega ühineb Linea Azzurra, mis sõidab saare lääneosa suunas.

Bussid sõidavad esmaspäevast laupäevani kord tunnis ja üks sõit maksab 1 eur. Tasumine toimub ainult sularahas juhi juures.

Lähim bussipeatus lennujaamast on umbes 900 meetri kaugusel.

Marsruutide ja sõiduplaanide kaarti leiate näiteks saare mitteametlikust, kuid sageli uuendatud turismiveebist: visit.lampedusa.today.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.