Istanbul, Hagia Sofia
Istanbul

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Istanbul.

Hotellid Istanbul lennujaama läheduses

Krystof Hajek ajakohastatud 9. 9. 2023

Otsite Istanbuli lennujaama lähedal majutust vahemaandumise või varahommikuse väljumise ajaks?

Hotellid lennujaamas

Praegu leiate ainult ühe hotelli, YOTELi, mis asub otse lennujaamas või terminali läheduses. Selles hotellis on kaks osa:

  • yotelair – international transit area: asub turvakontrolli taga transiidialal ja kipub olema veidi kallim (hinnad 147 eur aadressile 257 eur öö kohta).
  • yotel – city entrance: ligipääs on avalikust osast, seega on see avatud kõigile (mitte ainult reisijatele), hinnad jäävad vahemikku alates 110 eur kuni 220 eur öö kohta

Klassikalised suured hotellid terminali läheduses ei tööta veel.

Hotelli läheduses asuvad hotellid

Ööbida saab lähedalasuvates linnaosades, kuid ükski hotell ei paku tasuta transporti. Vastupidi, transfeerid on tavaliselt väga kallid ja maksavad umbes 20 eur kuni 25 eur ühes suunas.

Hea võimalus on ööbida Arnavutköy linnaosas, kuhu pääseb bussiliiniga H-6, mis sõidab ka öösel (marsruudikaart ja sõiduplaan: iett.istanbul/route-h6).

Selles linnaosas soovitame näiteks odavat (alates 48 eur öö kohta) melanj airport hotel *** või klassikat kujul hampton by hilton ***.

 
Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.