Transport Houston George Bush lennujaamast

Houston

Houstoni Bushi lennujaam on mõlema linnaga ühendatud otseteed pidi. Saadaval on ka suur hulk autorendifirmasid.

Autorent

Houston ise ei ole suur turismisihtkoht. Seetõttu on reisijatel kõige parem rentida auto otse lennujaamas ja asuda Texast avastama.

Nädalase rendi hinnad on umbes 310 usd.

Võrdle hindu ja broneeri auto

Takso, Uber, Lyft

Kiireim ja mugavaim viis Houstonisse ja selle ümbruskonda pääsemiseks on kõikjal levinud takso või mobiilirakenduste Uber või Lyft kaudu.

Varahommikul või hilisõhtul kulub autoga Houstoni kesklinna jõudmiseks umbes 30 minutit. Päeval võib sõiduaeg sõltuvalt ummikutest pikeneda kuni 60 minutini.

Keskmine taksohind Houstoni kesklinna on 57 usd. Teenused nagu Uber ja Lyft võivad pakkuda oluliselt madalamaid hindu alates 35 usd.

Vaadake Houstonis asuvate hotellide hindu

Buss 102

Houstoni kesklinna ja Houstoni põhjaosa ühendab lennujaamaga bussiliin 102. Lennujaama ainus bussipeatus on terminal C, kuhu saab teistest terminalidest tasuta metroorongiga.

Sõidupiletite eest saate maksta sularahas juhi juures (vastu võetakse ainult sularaha) või mugavamalt Metro mobiilirakenduse kaudu: ridemetro.org/apps.

  • Hind - 1,25 usd 1 sõidu eest.
  • Sõidu kestus - 60 minutit
  • Sagedus - 30 minutit
  • Viimane buss lennujaamast - 1:06
  • Esimene buss Capitol St ja Travis St peatustest - 5:04
  • Üksikasjalik sõiduplaan ja teave: ridemetro.org/102-bush-iah-express
See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.