Teenused Grenoble lennujaamas

Grenoble

Uurige, millised teenused ja rajatised on Grenoble'i lennujaamas saadaval. Kus on parim koht, kus süüa ja sisseoste teha?

10 parimat hotelli Prantsuse Alpides

Internet ja wi-fi

Tasuta wifi on lennujaamas saadaval piiramatuteks tundideks. Ühendage end "VINCI Airports" võrku.

Kui kasutate mõne ELi liikmesriigi sim-kaarti, saate Prantsusmaal helistada ja kasutada andmeid samade hindadega kui oma kodumaal.

Muul juhul saate Prantsusmaa andmeside-e-simi kiiresti ja lihtsalt aadressilt airalo.com.

Kauplused ja restoranid

Lennujaama üldkasutatavas piirkonnas saate kasutada suveniiripoodi väljuvate lendude saalis ja pärast turvakontrolli väikest duty free poodi või Prantsuse juustupoodi.

Toitlustamist pakuvad Tribs, mida võib leida avalikus piirkonnas (väljuvate lendude ja saabuvate lendude saalis) ja pärast turvakontrolli.

Avaliku ala 1. korrusel on ka väike restoran.

Kõikide poodide ja restoranide lahtiolekuajad on alati kohandatud vastavalt jooksvale lennuliiklusele.

Pagasihoidla

Terminalis ei ole pagasihoidlat ega automaatseid kappe.

Sularahaautomaadid ja valuutavahetusvõimalused

Väljaspool saabuvate lendude saali asub ainult Euronet pangaautomaat, mille väljavõtmistasu on umbes 4,50 eur. Lisaks sellele, kui teil ei ole eurokontoga kaarti, kehtestab Euronet väga ebasoodsa vahetuskursi ümberarvestuse.

Automaadid

Seal on mõned automaadid, kus müüakse jooke ja maiustusi, mille eest saab pärast turvakontrolli maksta kaardiga ja müntidega.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.