Edinburgh
Edinburghi lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Edinburgh.

Transfeer Edinburgh lennujaamas

Krystof Hajek ajakohastatud 13. 9. 2023

Reisijaid teenindab üks terminal , mis on jagatud saabumisalaks (esimesel korrusel kaugel vasakul ja paremal) ja registreerimislaudadeks (esimesel korrusel terminali keskel).

Otsige Edinburghis kõige odavamalt

Turvakontrollpunkt asub esimesel korrusel. Ühendkuningriigist väljumisel passikontrolli ei toimu, seega on transiitala ühine kõikidele lendudele.

Terminal on suhteliselt väike ja korrastamata ning pikim vahemaa sissepääsust kõige kaugemate väravateni ei ole isegi 10 minutit jalutuskäiku.

Terminali allalaaditav kaart on leitav lennujaama veebilehelt.

Transfeer lendude vahel

Edinburghi lennujaam ei ole tavaliselt transiitlennujaam ja lennuettevõtja kaudu ostetud transfeer on siin erandlik. See on üks põhjusi, miks saabumis- ja väljumisalad ei ole transiitala kaudu ühendatud.

Kui te planeerite Edinburghis oma transfeer, peate läbima lennujaama avaliku ala ja läbi turvakontrolli tagasi transiitpiirkonda. See kehtib isegi siis, kui reisite ainult käsipagasiga.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.