Chania
Chania lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Chania.

Transport Chania lennujaamast

Krystof Hajek ajakohastatud 3. 4. 2024

Lennujaama pääseb Chaniast mugavalt bussiga ja paljud autorendifirmad on samuti saadaval.

Kui saabute Haniasse reisikorraldaja korraldatud reisi raames, ei pea muretsema transpordi pärast lennujaama/väljakult. Reisikorraldaja buss viib teid otse teie hotelli.

Autorent

Kreetaga iseseisvalt tutvumiseks on kõige parem kasutada rendiautot, mis viib teid kõikide looduslike vaatamisväärsuste ja randade juurde. Chania lennujaamas asuvad paljud kohalikud ja rahvusvahelised rendifirmad.

Hinnad ulatuvad kõrghooajal umbes 50 eur kuni 80 eur päevas nädalase rendi eest.

Buss Chaniasse

Numbrita bussifirmad ktel chania-rethymno sõidab Chania keskbussijaama (asukoht google.com/maps) umbes iga 30-60 minuti tagant alates 5:00 hommikul kuni 23:45 õhtul. Väljasõiduajad varieeruvad päevast päeva ja võtavad arvesse lennugraafikut.

Esimesed bussid Hania kesklinnast lennujaama väljuvad kell 5:00, viimased bussid lennujaamast linna väljuvad täpselt kell 0:00.

Ajad varieeruvad vastavalt aastaaegadele. Sõiduplaanid leiate ametlikul veebisaidil. e-ktel.com.

Pileti hind 2,30 eur ja seda saab osta terminalist paremal asuva bussipeatuse ees asuvast väikesest kioskist. Kiosk on selgelt tähistatud sildiga "BUS STOP". Kesklinnast sõites ostke pilet bussijaama kassast. Bussijuht ei müü pileteid.

Sõit lennujaamast Chaniasse kestab umbes 25-30 minutit.

Chania bussijaamast pääseb kogu Lääne-Kreeta ja Heraklioni. Kõiki teenuseid osutab sama ettevõte, mis lennujaama liinil, ja sõiduplaanid on leitavad veebilehelt e-ktel.com.

Buss Rethymnosse

Lennujaamast ja Rethymnosse sõidab päevas neli otseliini, mis peatuvad Souda sadamas. Sõit kestab umbes 70 minutit ja maksab 7,30 eur.

Pileteid saab osta lennujaamas samast stendist või Rethymno bussijaamas asuvas piletikassas.

Sõiduplaani leiate veebilehelt. e-ktel.com.

Takso

Taksod ootavad lennujaamas suurel hulgal kõiki lende kuni hilisõhtuni. Taksomeetrit ei kasutata, kuna hind Chania kesklinna on fikseeritud aadressil 23 eur. Tasuda saab ainult sularahas.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.