Teenused Burgas lennujaamas

Burgas

Uurige, millised teenused ja rajatised on Burgase lennujaamas saadaval. Kus on parim koht, kus süüa ja kus teha sisseoste?

Odavad hotellid Burgase lennujaama lähedal

Internet ja wi-fi

Wi-fi on saadaval piiramatult ja tasuta.

Kui kasutate ELi liikmesriigi sim-kaarti, saate Bulgaarias helistada ja kasutada andmeid samade hindadega kui oma kodumaal.

Muul juhul saad kiiresti ja lihtsalt andmeside-e-simi aadressilt airalo.com.

Toitlustamise võimalused

Restoranid on peamiselt pärast turvakontrolli.

Lisaks mitmetele kohalikele suupistebaaridele saate siin külastada McDonald'si. Lahtiolekuajad on alati kohandatud vastavalt jooksvale lennugraafikule ja kõik restoranid on avatud kuni viimase lennu väljumiseni.

Lisaks McDonald'si filiaalile tuleb oodata kuni kolm korda kõrgemaid hindu kui väljaspool lennujaama asuvatel kohtadel. Samuti tuleb arvestada, et sageli on seal kõigepealt suures kirjas hind eurodes ja seejärel väikeses kirjas hind Bulgaaria levis.

Kasutage avalikus ruumis saabuvate lendude saalis asuvat restorani Ginger Café. Ka siin on hinnad oluliselt kõrgemad kui väljaspool lennujaama.

Kauplused ja supermarket

Lennujaama avalikus piirkonnas on kaks väiksemat poodi, Relay ja Ginger Drinks and Accessories, kus müüakse jooke, suupisteid ja reisivarustust.

Pärast turvakontrolli asub Hudsoni miniturg, kus on valik maiustusi, jooke või võileibu ja hinnad on madalamad kui bistroodes.

Vahetult pärast turvakontrolli läbimist saate osta ülehinnatud asju ka aadressil duty free shop.

Umbes 400 meetri kaugusel terminalist, Sarafovo küla ringristmiku taga, asub ka tavaline Billa supermarket. See on avatud 7:30-23:00.

Sularahaautomaadid ja valuutavahetuspunktid

4X Change'i valuutavahetuspunkt pakub üsna ebasoodsaid kursse, nagu ka nende pangaautomaadid, mis asuvad pagasi väljastamise juures ja väljapääsu juures.

Kuurortides asuvatel valuutavahetuspunktidel on oluliselt paremad kursid.

Samuti leiate lennujaamast tavalise Bulgaaria panga sularahaautomaadi, mille väljavõtete kurss on standardne. See asub kohe turvakontrolli sissepääsu kõrval.

Suitsetamiskohad

Pärast turvakontrolli on transiitväljakul avatud väliterrassil ka suitsetamiskoht.

Pagasihoidla

Burgase lennujaamas ei ole pagasihoidlat ja automaatsed kapid puuduvad.

Lennundusmuuseum

Terminali ees oleval alal saab külastada väikest vabaõhulennundusmuuseumi, mis toimib ka avaliku pargina koos pinkidega.

Sissepääs on tasuline 6 bgn ja muuseumi ametlik veebileht on ainult bulgaaria keeles: avioburgas.bg.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.