Transfeer Brüssel lennujaamas

Brüssel

Ühtne terminal on üsna suur ja marsruudi vahemaad on suured. Terminali üldkasutatavad ruumid (saabumis- ja väljumislauad) on kõigile lendudele ühised.

Pärast turvakontrolli jaguneb reisijatevoog seejärel kaheks osaks.

  • Vasakul - väljumisväravad "A" Schengeni lendude jaoks ja "T" mitte-Schengeni lendude jaoks.
  • Paremal - väljumisväravad "B" Schengeni lendude jaoks.

Avatud 24 tundi päevas.

Odavad hotellid Brüsseli lennujaama lähedal

Kuigi terminal on ühe hoone kontseptsiooniga, tuleb arvestada pika jalutuskäiguga, 20 minutit või rohkem kaugemate väravate juurde.

Transfeer lendude vahel

Kui te vahetate ümberistumist väravate A ja A vahel, ei pea te üldse transiitväljakust lahkuma ning ei pea läbima turva- ega passikontrolli. Transiitala jaguneb saabuvate ja lahkuvate reisijate vahel, nii et astuge lihtsalt lennukist väljudes halli, leidke esimesel tahvlil jätkulennu värav ja kõndige vabalt sinna.

Kui liigute väravast A väravasse B või T või vastupidi, peate läbima passikontrolli.

Kui te istute ümber B- või T-värava piirkonnas, ei pea te passikontrolli läbima. Kuigi väravad B ja T on eraldatud värava A "Schengeni" tsooniga, ei tohi te väravate B ja T vahel liikudes sellesse tsooni siseneda. Seetõttu sõidab lennujaama alal umbes iga 10 minuti tagant tasuta buss.

Schengeni reiside puhul piisab ümberistumiseks 20 minutist , mitte-Schengeni reiside puhul 45 minutist ja USA-sse suunduvate lendude puhul 60 minutist. Need ajad on minimaalsed ümberistumise ajad ühe pileti puhul.

Kui teil on ümberistumine kahe eraldi piletiga, on 2,5 tundi minimaalne aeg, mida peaksite lendude vahel arvestama, ja isegi siis ei jää palju varuaega.

Lennujaama kaart

Et saada paremat ettekujutust lennujaama terminali kujust, teenuste asukohast ja transfeeride korraldusest, saate lennujaama veebilehelt alla laadida kaardi.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.