Bratislava
Bratislava M. R. Stefaniku lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Bratislava.

Bratislava lennujaama parkimine

Krystof Hajek ajakohastatud 4. 4. 2024

Otse lennujaamas

Kõige mugavam on parkida otse terminali ees katmata ja valveta ametlikus lennujaama parklas, mis on terminali juurest 1 minuti jalutuskäigu kaugusel. Parkimise hinnad on järgmised:

  • 5 minutit - tasuta
  • 2-3 päeva - 2-3 päeva - 45 eur
  • 4-5 päeva - 4-5 päeva - 59 eur
  • 6-7 päeva - 69 eurot

Üksikasjalik hinnakiri ja ametlik teave on leitav lennujaama kodulehelt. Parkimist lennujaamas ei saa broneerida internetis, maksta saab kohapeal automaadi juures.

Lennujaama läheduses

Lennujaama ümbruses on palju eraparklaid, kus on tasuta bussiteenus terminali, kus hinnad on veidi odavamad kui lennujaamas.

Kõige odavam on parkimine Monti park las, mis asub lennujaamast vaid umbes 600 meetri kaugusel, turvalises Monti piirkonnas. 7 päeva eest maksab alates 41 eur kuni 98 eur sõltuvalt broneerimise ja maksmise ajast. Koha saab broneerida veebilehel airportparking. sk. Transport parklast lennujaama või tagasi maksab 2 eur kogu automeeskonnale koos.

Tasuta parkimine

Populaarne valveta tasuta parkimine suvaliseks ajaks oli vaid mõne bussipeatuse kaugusel nii bussiliinide 61 kui ka 96 kaubanduskeskuse Avion juures. Nüüdseks on aga sinna paigaldatud silt, et parkimine on selles kohas keelatud ajavahemikus 22.00 - 8.00. Kui kellelgi on värsket infot, siis palun jagage seda alljärgnevates kommentaarides.

Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.