Hotellid Bogotá lennujaama läheduses

Bogotá

Varahommikuste väljumiste või väga hiliste saabumiste puhul tasub kindlasti lennujaamas ööbida, et saavutada suurim mugavus.

Sõit kesklinna on võimalik ainult taksoga hommikul ja öösel.

Ööbimine terminalis - lahtiolekuajad

Põhiterminal 1 on avatud ööpäevaringselt, kuid kõige varem saab transiitväljakule minna 5 tundi enne väljumist. Kui vahetate lennujaamas ainult lennukit, võite transiitpiirkonnas veelgi kauem viibida.

Transiitala on mugav ööbimiseks. Põrandad on kaetud vaipkattega ja seal on palju kohti, kus on mugavad käedeta toolid, millele pikali heita.

Avalikus piirkonnas on ka palju vaikseid tsoone, kuid istmed on vähem mugavad ja politsei võib teid kontrollida, kas teil on pardakaart hommikusele lennule.

Lennujaama lähedal asuvad hotellid

Mugavaks ööbimiseks vali üks terminalide lähedal asuvatest hotellidest.

Suured rahvusvahelised hotellid asuvad peatänava ääres ning kõik allpool loetletud hotellid pakuvad tasuta lennujaamatransfeeri. Hinnad jäävad vahemikku 75 ja 100 USA dollarit öö kohta.

Odavad majutuskohad läheduses

Lisaks kvaliteetsetele suurtele hotellidele lennujaama lähedal (umbes 25-minutilise jalutuskäigu kaugusel) leiate ka mõned väga odavad kohalikud hotellid, mille hinnad algavad 25 usd.

Loetleme hea reitinguga hotelle turvalistes linnaosades, kus saab ka pimedal ajal jalutada.

 
See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.