Teenused Bodrum lennujaamas

Bodrum

Uuri, millised teenused ja rajatised on saadaval Bodrumi lennujaamas. Kus on parim koht, kus süüa ja kus teha sisseoste?

Võrdlege Egeuse mere rivaali kuurortide hindu.

Internet ja wi-fi

Wi-fi on 30 minutit tasuta. Parooli saad ühest paljudest kioskitest, kuid selleks pead sisestama kas reaalse telefoninumbri või skaneerima oma passi.

Kioskist võtate välja oma passi ja saate unikaalse salasõna. Wi-fi-ga ühendumisel peate esitama nii oma passi numbri kui ka salasõna. Wi-fi kestab ühe tunni ja seda ei saa edasise registreerimisega pikendada.

Jääge internetti ka Türgis reisimise ajal. Saate hõlpsasti ja kiiresti veebis oleva e-sim-andmesideühenduse. airalo.com.

Sularahaautomaadid ja valuutavahetuspunktid

Türgi tavapäraste pankade sularahaautomaadid asuvad paljudes kohtades mõlema terminali saabumissaalides.

Valuutavahetus pakub väga ebasoodsat vahetuskurssi ja parem on raha välja võtta sularahaautomaadist või maksta eurodes, mida aktsepteerivad paljud teenused.

Kauplused ja supermarketid

Lennujaam ei ole hästi varustatud kauplustega. Näiteks ei leia siit toidukaupade supermarketit.

Ainsad poed on sellised duty free pärast turvakontrolli. Üldkasutataval alal on ainult väikesed suveniiripoed.

Söökla

Enamik restorane ja kohvikuid leiab pärast turvakontrolli. Riigisiseses terminalis saab kasutada näiteks Starbucksi kohvikut avalikus ruumis (7:45-23:00).

Pärast turvakontrolli on saadaval peamiselt kohvikud ja väiksemad bistrood, mille lahtiolekuajad on kohandatud vastavalt lennugraafikule.

Pagasi hoiustamine

Bodrumi lennujaamas ei ole pagasihoidlat ega automaatseid kappe.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.