Transfeer Astana lennujaamas

Astana

Astana on üks keskmise suurusega lennujaamadest, kus on väga lihtne navigeerida. Hooned on puhtad ja avarad ning lennule registreerimine on lihtne.

Lennujaamas on kaks terminali, kuid need asuvad lähestikku. Lennujaamakompleksi ühest otsast teise saab 5 minutiga jalutada.

  • Terminal 1 - väljastpoolt vaadatuna vasakul asuv uus hoone oma lainelise katusega teenindab kõiki rahvusvahelisi lende.
  • Terminal 2 - kuppeliga algne hoone teenindab kõiki riigisiseseid lende.

Julgestuskontroll on tavaliselt kiire ja järjekorras ei kuluta tavaliselt kauem kui 15 minutit.

Passikontrolli järjekorrad välismaalt saabudes võivad ulatuda kuni 45 minutini.

Broneerige 1 öö Astana lennujaamas

Transfeer lendude vahel

Astana on oluline ümberistumispunkt riigisiseste ja rahvusvaheliste lendude vahel, kuid Air Astana või SCAT pakuvad ka puhtalt rahvusvahelisi ümberistumisi Astanas.

Tänu oma suurusele on Astana lennujaamas lihtne ümberistumine.

Järgnevalt kirjeldame protseduurid juhul, kui transfeer on teie piletiga kaasas ja te ostsite kogu ümberistumise ühe broneeringuna: transfeer on seega garanteeritud.

Rahvusvaheline -> riigisisene

Registreeritud pagas kantakse automaatselt üle ja te ei pea selle pärast muretsema.

Lennukist väljudes ignoreerige "flight trasnfers" märke ja suunduge otse passi- ja immigratsioonikontrolli. Pärast pagasirihmade läbimist peate minema välja ja sisenema riigisisesesse terminali, mis on rahvusvahelise hoonega ühendatud sisekoridoriga (umbes 3 minutit jalutuskäiku).

Riigisiseses terminalis võtke eskalaatorit üles, minge läbi turvakontrolli ja leidke oma väljumisvärav.

Netoülemineku aeg alates väljumisest on 45-75 minutit, sõltuvalt järjekorrast passikontrollis. Kui teil on lühem ümberistumisaeg ja passikontrollis on pikk järjekord, teavitage sellest järjekorda koordineerivat töötajat ja teid saadetakse tõenäoliselt eelisjärjekorda.

Riigisisene -> rahvusvaheline

Menetlus on põhimõtteliselt sama, mis eespool kirjeldatud vastupidine ümberistumine. Teie pagas suunatakse automaatselt tagasi ja te peate taas lahkuma transiitväljakust ning minema läbi maapealse osa kõrvalasuvasse rahvusvahelisse terminali.

Siin läbite passi- ja turvakontrolli ning jõuate väljumisväravateni.

Erinevus seisneb järjekorra pikkuses passikontrollis, mis on väljumisel tavaliselt palju lühem. Seetõttu on netoülemineku aeg 30-45 minutit.

Rahvusvaheline <-> Rahvusvaheline

Kui te reisite ühest riigist teise Astanas ja ei kavatse üldse Kasahstani siseneda, järgige "Flight Transfers" märke, mis viivad teid ainult ümberistuvatele reisijatele mõeldud turvakontrollipunktini.

See viib teid väga kiiresti väljumisvärava piirkonda. Passikontrolli ei toimu.

Neto ümberistumise aeg on 15-25 minutit.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.