Transport Aqaba lennujaamast

Wadi Rum

Lennujaama ei ole mingit regulaarset ühistransporti. Võite kasutada ainult taksosid või autorenditeenuseid.

Autorent

Kindlasti peaksite rentima auto juhul, kui te ei kavatse veeta oma puhkust ainult ühes Aqaba kuurordis.

Sõitmine Jordaanias on rahulik, teed on hea kvaliteediga ja viitad on tavaliselt ka ingliskeelsed. Kui reisite Petra või Wadi Rumi kaljulinna, on auto rentimine kaugelt kõige mugavam ja ka kõige odavam variant, kui reisite vähemalt 2 inimesega.

Otse Aqaba lennujaama terminalis asuvad mitmed suured rahvusvahelised rendifirmad. Nädalased rendihinnad algavad 140 usd-st.

Võrdle hindu ja broneeri auto

Takso

Aqabas ei ole tuntud mobiilseid taksorakendusi, mis tegutsevad, kuid võite kasutada tavalisi taksosid, mis ootavad alati terminali ees igat saabumist.

Hind sõltub kokkuleppest taksojuhiga ning Aqaba kesklinna jõudmiseks ei tohiks maksta rohkem kui 10-12 jod.

Taksojuhid võtavad probleemideta vastu ka USA dollareid või eurosid.

Shuttle Bus

Jordan Shuttle pakub ka transporti otse lennujaamast teie määratud aadressile oma ühissõidukitega. Reklaamitud hind on 5 usd mis tahes hotelli Aqabas.

Paljude arvustuste ja teiste reisijate kogemuste kohaselt on see firma aga väga ebausaldusväärne ja sageli juhtub, et buss ei jõua broneeritud kuupäeval üldse kohale.

Soovitame vältida Jordan Shuttle'i (mida mõnikord nimetatakse Flo Shuttle'iks) ja kasutada selle asemel autorendifirmasid või taksosid.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.