Transport Ancona lennujaamast

Ancona

Vaatamata suhteliselt vähesele lennuliiklusele on Ancona lennujaam rongide ja spetsiaalsete bussiliinidega hästi ühendatud ühistranspordiga.

Terminalis on saadaval ka autorenditeenused.

Leia hotell Anconas

Buss

Aerobus Raffaello liin sõidab otse terminali. Sõiduplaan on kohandatud jälgima kõiki väljumisi ja saabumisi ning on leitav ametlikul veebisaidil: conerobus.it/aerobus-raffaello.

Bussid sõidavad lennujaamast Ancona kesklinna, peatudes teel ka lähedalasuvas Falconara Marittima linnas. Mõlemal juhul on peatused raudteejaama lähedal.

Piletid ostetakse juhilt ja nende eest saab maksta kaardiga või sularahas.

  • Hind Ancona - 5,50 eur (edasi-tagasi)
  • Hind Falconara Marittima - 3,30 eur (edasi-tagasi).

Sõiduaeg Anconasse on umbes 35 minutit.

Rong

Terminalist vaid vähem kui 100 meetri kaugusel, kasutage Castelferretti - Falconara Aeroporto raudteejaama, kus peatuvad Trenitalia rongid.

Rong on odavam kui buss ja sõidab tunduvalt sagedamini, kuigi ei ühenda seda otse lennugraafikuga.

Rongid sõidavad Falconara Marittima, Ancona ja sisemaal Jesi, Fabriano, Chiaravalle ja Foligno suunas.

Pileteid saab osta perroonil asuvast piletiautomaadist (enne rongile minekut tuleb need valideerimisseadmesse märkida) või trenitalia.com veebilehe kaudu.

  • Hind Ancona - 2,60 eur (üks suund)
  • Hind Falconara - 2 eur (üks suund)
  • Sagedus - 1 kuni 3 rongi tunnis.

Autorent

Kui Ancona lennujaam on lähtepunktiks reisidele Marche piirkonna maapiirkonnas, on parim variant rentida auto. Paljud suured rahvusvahelised ja väiksemad kohalikud autorendifirmad asuvad otse lennujaamas.

Väiksemate rendifirmade hinnad algavad 120 eurost 4 päevaks, kuid mainekamad rendifirmad pakuvad praegu hindu alates 200 eurost.

Võrdle autorendi hindu - broneeri auto

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.