Transport Amman lennujaamast

Amman

Lennujaamast pääseb Ammani kesklinna eribussiga. Võite kasutada ka paljusid autorenditeenuseid.

Autorent

Jordaania on ideaalne riik autoreiside jaoks. Ühistransport ei ole väga ulatuslik, kuid teedevõrk viib teid kõikidesse turismiväärtuslikesse kohtadesse.

Saabumisterminalis on suur hulk autorendifirmasid, sealhulgas rahvusvahelisi kaubamärke. Vaatamata konkurentsile on hinnad suhteliselt madalad ja nädalane rent algab umbes 160 eur.

Buss Ammani

Ühistranspordi eest hoolitseb Sariyah Expressi bussiliiklus. See peatub Ammanis Tabarbour North bussijaamas ja te saate reisi ajal maha või peale tulla veel 5 peatuses, vt kaarti allpool.

Odavad hotellid Ammani kesklinnas

Pileti 3,3 jodi eest saab osta saabuvate lendude saalis asuvast kioskist, millel on märge "Airport Bus". Kui sõidate lennujaama bussijaamast, ostke pilet piletikassast või teistest peatustest sõites juhilt.

Sõit bussijaamast lennujaama kestab sõltuvalt liiklusest 45-60 minutit.

Bussid sõidavad 30-60 minutilise intervalliga ajavahemikus 6:15-0:00 lennujaama suunas või 24/7 lennujaama suunas.

Täpseid väljumisaegu lennujaamast ja Põhja bussijaamast leiate ametlikul veebisaidil: sariyahexpress.com/airport-express.

Takso

Takso tavahind kesklinna on umbes 23 jod. Tagasi kesklinnast lennujaama ei tohiks olla probleemiks korraldada tavaline linna takso samuti 15 jod.

Uber tegutseb ka Ammanis, kuid nad sõidavad tavaliselt ainult Comfort autodega lennujaama ja hind on umbes 32 jod.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.