Abu Dhabi
Abu Dhabi Zayedi lennujaam

Kõik, mida peate teadma enne lennujaamast väljumist või lennujaama saabumist Abu Dhabi.

Transport Abu Dhabi lennujaamast

David Eiselt ajakohastatud 10. 2. 2024

Abu Dhabi lennujaamast saab otse bussiga nii Abu Dhabi kesklinna kui ka 130 km kaugusel asuvasse Dubaisse. Loomulikult saate kasutada ka autorenditeenust.

Buss Abu Dhabisse

Abu Dhabisse suundub lennujaamast mitu bussiliini. Peatused on tähistatud punase ja valge joonega numbritega iga terminali ees. Abu Dhabi ühistranspordi kohta saate teavet linna ametlikul veebilehel darbi.itc.gov.ae.

Odavad hotellid Abu Dhabi kesklinnas

Sõidupiletite eest saab tasuda ainult Hafilat-kaardiga, sularaha või otsene kaardimaksmine juhi/automaadi juures ei ole võimalik, samuti ei saa pileteid esialgu osta mobiilirakenduse kaudu. Hafilat Card'i saab osta nii 1. kui ka 3. terminali saabuvate lendude saalis asuvast letist ja selle eest saab maksta ainult sularahas.

Turistid saavad tasuta ajutise kontaktivaba nutipileti CST, mis kehtib 1 kuu. See kaart laetakse otse suvalise rahasummaga, kui see ostetakse piletikassast või rohelise ja valge Hafilat Card'i automaadist, mis seejärel debiteeritakse igal reisil. Kaarti tuleb laadida vähemalt 5 dirhamini.

Kõigi liinide piletihinnad Abu Dhabi kesklinna on 4 aed. Piletihinnad makstakse, kui Hafilat-kaart kinnitatakse bussi sisenemisel lugejale (see on esi- ja tagauste juures).

 • Liin A1 - ekspressliin kesklinna ja Sultan bin Zayedi pearaudteejaama.
  • Sõiduaeg bussijaama umbes 45 minutit.
  • Sõidab 24/7 iga 30 minuti tagant, ainult üks kord tunnis ajavahemikus umbes 19:30-5:30
  • Läheb terminalidesse 1 ja 3.
 • Liin A2 - täiendav ekspressliin kesklinna ja Sultan bin Zayedi pearaudteejaama.
  • Sõiduaeg bussijaama umbes 45 minutit.
  • Sõidab 24/7 iga 60 minuti tagant
  • Sõidab terminalidesse 1, 2 ja 3.

Lennujaama juures peatuvad ka liinid A10, A20, A40 ja K4, kuid need teenindavad ainult ümbritsevaid elamupiirkondi ja teenindavad peamiselt lennujaama töötajaid.

Takso Abu Dhabisse

Taksod pakuvad mugavat, kuid siiski taskukohast alternatiivi. Lennujaama sisenemistasu on 25 aed ja seda arvutatakse läbitud kilomeetri kohta 1,60 aed. Mošeesse pääseb umbes 60 aed, kesklinna umbes 80 aed.

Abu Dhabis on olemas ka alternatiivne taksoteenus Uber, kuid see pakub taksodega sarnaseid hindu.

Buss Dubaisse

Abu Dhabi lennujaama ühendavad AUH Expressi bussid Ibn Battuta bussijaamaga Dubai kaubanduskeskuses, kust saab hõlpsasti ümber istuda Dubai metroosse.

Pardapeatused asuvad nii terminalis 2 kui ka terminalides 1 ja 3. Väljasõidud toimuvad alati igal ajal ja iga tunni tagant kogu päeva jooksul. Bussid sõidavad ööpäevaringselt ilma peatusteta. Üksikasjalik sõiduplaan on leitav aadressil abudhabiairport.ae/en.

Sõiduaeg lennujaama ja Dubai vahel on 75 minutit.

Piletid maksavad 35 aed ja neid saab osta kohapeal.

Buss Al Ainisse

Kaugliinibuss number 490 Al Ain isse väljub lennujaamast iga 2 tunni tagant, sõiduplaan siin.

Autorent

Avastage AÜE-d väljaspool suuremaid linnu, rendige auto otse lennujaamast ja sõitke välja Omaaniga piirnevasse kõrbesse ja mägedesse.

Paljudel tuntud autorendifirmadel on lennujaamas letid, nädala rendihinnad algavad alates 200 eur.

Avatar uživatele
David Eiselt

David on Cestee asutaja ja tegevjuht. Ta on ka innukas reisija, kes on teinud 302 lendu ja külastanud 49 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.