Winair registreeruge lennule

Winair, Twin Otter, Saba Airport

Winair on üks klassikalistest võrguettevõtjatest ja pakub ka tasuta lennule registreerimist lennujaamas.

Lennule registreerimine lennujaamas

Lennujaamas pakutakse tasuta lennule registreerimist kõigis Winairi teenindatavates lennujaamades. Leti avamise ja sulgemise aeg on lennujaamade kaupa erinev. Näiteks Winairi kodulennujaamas St. Martin SXM avanevad letid 2 tundi enne väljumist, samas kui väiksemates lennujaamades avanevad letid tavaliselt 90 minutit enne väljumist.

Saba, St. Eustatiuse, St. Bartholomew ja St. Martini lennujaamades suletakse registreerimine 45 minutit enne väljumist. Kõigis teistes lennujaamades suletakse leti 60 minutit enne väljumist.

Teil ei ole veel hotelli? Saa soodustusi Booking.com'is

Online-registreerimine

Saate mugavalt oma arvutist või mobiiltelefoni kaudu registreeruda aadressil winair.sx.

Check-in avatakse 24 tundi enne väljalendu, kuid pardakaart tuleb välja printida paberil. Kui teil ei ole võimalik printida, saate lennujaamas tasuta registreerida.

Istekoha valik

Konkreetse istekoha valimine lennukis on alati tasuline, kuid see kehtib ainult ATR42-lendude puhul. Need lennukid lendavad näiteks Aruba või Curacao liinidel.

Istekoha valimine maksab 5 usd ja kui jätate selle võimaluse vahele, määratakse teile tasuta juhuslik istekoht.

Kui lendate Twin Otteriga (näiteks lennud St. Barthile, Sabale, Sint Eustatiusele, Tortolale jne), ei ole istekoha valimine võimalik, kuna nendel lendudel kasutatakse nn free seating.

See tähendab, et kindlat istekohta ei määrata isegi lennule registreerimisel ning võite istuda lennukis, kuhu soovite. Mida varem lennukisse astute, seda suurem on istekohtade valik.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.