Fly Universal Air hilinenud ja tühistatud lennud

Fly Universal Air

Kas teie Fly Universal Airi lend on tühistatud või hilinenud 2 tundi või rohkem? Siis on teil õigus saada hüvitist kuni 600 eur inimese kohta.

Võite nõuda hüvitist otse lennufirmalt või lihtsalt ja tasuta spetsialiseerunud agentuuridelt.

Hüvitise taotlemine

EÜ määruse nr 261 kohast hüvitist kohaldatakse kõigi Universal Airi korraldatud lendude suhtes, kuna lennuettevõtja on registreeritud ELi liikmesriigis Maltal.

Lennu hilinemine Fly Universal Airiga

Kui lend hilineb väljumisväravas 2 tundi või rohkem, peab Fly Universal Air pakkuma teile tasuta värskendavaid jooke, mis on proportsionaalsed hilinemise pikkusega.

Kui hilinemine saabumislennuväljal kestab 3 tundi või kauem, on teil õigus saada rahalist hüvitist 250 kuni 600 eurot sõltuvalt kahe lennujaama vahelisest vahemaast.

Teil on õigus rahalisele hüvitisele ainult siis, kui Fly Universal Air on hilinemises süüdi. Lisateavet selle kohta leiate artiklist Lennu hilinemise hüvitamine.

Kaugus Hilinemine Hüvitis
kuni 1 500 km 3h+ 250 eur - taotlege internetis
1 500 kuni 3 500 km 3h+ 400 eur - taotlus internetis
üle 3 500 km 3h+ 300 eur - taotlus internetis
üle 3 500 km 4h+ 600 eur - taotlus internetis

Tühistatud lend Fly Universal Airiga

Kui Fly Universal Air tühistab teie lennu rohkem kui 14 päeva enne väljumist, on teil õigus tasuta muuta kuupäeva või saada tagasi algne piletihind.

Kui teie lend tühistatakse vähem kui 14 päeva enne väljumist, on teil automaatselt õigus saada rahalist hüvitist kuni 600 eur.

Ka siin kehtib hüvitis ainult siis, kui lennuettevõtja tühistab lennu, mitte ettenägematute asjaolude tõttu.

Kust taotleda hüvitist

Hüvitist saate taotleda otse lennuettevõtjalt aadressil hello@flyuniversalair.com.

Sageli püüavad lennuettevõtjad siiski vältida hüvitist, ignoreerides ja valetades kogu nõude esitamise ajal, seega pöörduge otse agentuuri poole.

Saate kuni 600 eur

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.