Fly Lili lennud

Flylili Sibiu lennujaamas

Flylili lennufirmade pileteid ei saa praegu eraldi osta. Lennufirma pakub ainult tšarterlende, mis on osa reisibüroo reisipaketist.

Plaanis on müüa pileteid Brasovi GHV lennujaamast Münchenisse, Stuttgarti, Barcelonasse, Rooma, Milanosse, Thessaloniki ja Istanbuli alates 2024. aasta suvest.

Pileteid saab osta kahe hinnaga a [translate=none]Classic. Erinevus seisneb registreeritud pagasi ja muutmis- või tühistamisvõimalustes, kusjuures odavam hind ei sisalda ühtegi neist võimalustest.

Sihtkohad

Praegu pakub lennufirma peamiselt lende Rumeenia lennujaamadest kolme Türgi, Tuneesia ja Egiptuse kuurortidesse. Täpsemalt on need lennujaamad järgmised:

Samuti on ta alustanud koostööd Tšehhi reisibüroode Čedok ja Fischer ning DER Touristik kontserni kuuluva Exim Toursiga, mille jaoks ta lendab Karlovy Vary ja České Budějovice piirkondlikest lennujaamadest Bulgaariasse, Burgasesse.

Route map

Olemasolevad tšarterlennuliinid Rumeeniast on näidatud ka lisatud pildil.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib teenida komisjonitasu, kui klõpsate lingile. Vaata meie reklaampoliitika lehekülge.