Brussels Airlines lennud

Brussels Airlines

Brussels Airlines on üks odavamaid Euroopa lennufirmasid ja pakub väga mugavaid otselende Brüsseli ja teiste sihtkohtade vahel. Samuti leiab hea hinnaga lende Aafrika sihtkohtadesse, kus tal on üks tihedamaid võrke Euroopa lennuettevõtetest.

Soovitame osta piletid otse brusselsairlines.com, kuid ideaalis võrdle kõigepealt hindu konkureerivate lennufirmadega, näiteks skyscanner.com.

Osta pileteid aadressil brusselsairlines.com

Piletite hinnad

Tavaliselt ei ole probleemiks leida edasi-tagasi lennupileteid Brüsselisse kõikjalt Euroopast umbes 100 eur. Edasi-tagasi lendamiseks näiteks Kanaari saartele umbes 160 eur ja Aafrika sihtkohtadesse umbes 400 eur.

Euroopa piires on kõige parem osta lennupiletid 2-3 kuud enne väljumist ja Euroopa-välistesse sihtkohtadesse 3-5 kuud enne väljumist.

Sihtkohad

Nagu eespool mainitud, võib Brussels Airlinesi sihtkohtade nimekirjas keskenduda Euroopale, Põhja-Ameerikale ja Aafrikale.

Ameerika Ühendriikides teenindatakse New Yorki ja Washington DC-d. Euroopas on sihtkohtadeks peamiselt suuremad linnad ja suuremad kuurordid. Aafrikas on peaaegu kogu edelarannik Dakarist kuni Ouagadougou ja Luanda...

Route map

Parima ülevaate ja sihtkohtade nimekirja leiate marsruudikaardilt, mida saab koos hindadega vaadata aadressil brusselsairlines.com/our-destinations.

See artikkel võib sisaldada affiliate linke, millest meie toimetus võib saada vahendustasu lingi klikkimise eest. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.