Air France
Air France

Kõik, mida peate teadma enne lendamist Air France

Air France lennud

Krystof Hajek ajakohastatud 22. 2. 2024

Air France on võrgustiku lennufirma, mis pakub jätkulende oma kahes peamises sõlmpunktis, Charles de Gaulle CDG ja Orly ORY, mis asuvad mõlemad Pariisis.

Külastage airfrance. com, et leida kõige soodsamad pakkumised ja osta oma piletid kohe. Piletihinnad on tavaliselt kõige madalamad umbes 3-4 kuud enne väljumist. Air France'i piletid on kõige kallimad suvepuhkuste ajal ja jõulude ajal.

Hinnaklassid

Air France pakub 4 standardset reisiklassi - turistiklass, premium economy, äriklass ja esimene klass. Erinevad klassid jagunevad omakorda mitmeks rühmaks, mida nimetatakse fare families.

Esimest klassi pakub Air France ainult teatavat tüüpi lennukitel ja ainult teatavatel liinidel, tavaliselt Pariisist kaugliinidel, välja arvatud teatavatel Aafrika, Ameerika või Kariibi mere liinidel.

Hinnad on kõrgema hinnaklassi puhul kõrgemad.

Air France'i sihtkohad

Air France teenindab enamikku oma rahvusvahelistest lendudest Charles de Gaulle'i lennujaamast Pariisis, samas kui Orly lennujaam on oluline tugipunkt nii riigisisestel liinidel kui ka Prantsusmaa ülemeredepartemangudesse, näiteks Martinique'i, Guadeloupe'i ja Réunioni.

Air France'il on lai valik sihtkohti, eelkõige Euroopa lääneosas, USAs, kogu Aafrikas ja Kaug-Idas.

Air France pakub sageli soodsaid hindu Euroopa ja Põhja-Ameerika vahel või Euroopa piires, kus tal on kõige rohkem sihtkohti Ühendkuningriigis, Põhjamaades, Itaalias, Prantsusmaal ja Saksamaal.

Paljude Aafrika sihtkohtadesse on Air France sageli ainus võimalik variant.

Kokku lendab Air France umbes 230 sihtkohta peaaegu 100 riigis.

Kõige huvitavamad sihtkohad on väljaspool Euroopat, mida toidab tihe Euroopa liinide võrgustik.

  • Põhja-Ameerika: Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Detroit, Houston, Los Angeles, Miami, Minneapolis, Montreal, New York, Ottawa, Quebec City, San Francisco, Seattle, Toronto, Vancouver, Washington.
  • Ladina-Ameerika + Kariibi mere piirkond: Bogota, Buenos Aires, Cancún, Cayenne, Fortaleza, Guadeloupe, Havanna, Lima, Martinique, Mexico City, Panama City, Port-au-Prince, Rio de Janeiro, San José, Santiago de Chile, Sao Paulo, St. Maarten.
  • Aasia: Bangalore, Bangkok, Peking, Chennai, Doha, New Delhi, Dubai, Kuveit, Ho Chi Minh City, Hongkong, Malé, Mumbai, Osaka, Shanghai, Singapur, Seoul, Tokyo.
  • Aafrika: Abidjan, Abuja, Accra, Alžiir, Antananarivo, Bamako, Bangui, Banjul, Brazzaville, Kairo, Kaplinn, Casablanca, Conakry, Cotonou, Dakar, Dar Es Salaam, Djibouti, Douala, Freetown, Kinshasa, Lagos, Libreville, Lomé, Luanda, Malabo, Marrakech, Mauritius, Monrovia, Nairobi, N'Djamena, Niamey, Nouakchott, Oran, Ouagadougou, Pointe Noire, Port Harcourt, Rabat, Réunion, Tanger, Tunis, Yaoundé, Zanzibar.
  • Okeaania: Papeete
Krystof Hajek

Krystof on Cestee peatoimetaja. Ta on ka innukas reisija, kes on külastanud 574 lendu ja 73 riiki.

Mõned meie lingid võivad olla affiliate lingid, mille kaudu me võime teenida komisjonitasu, kui ostate teenuse. Vaata meie reklaamipoliitika lehekülge.